Milletvekili genel seçiminin ardından

Milletvekili genel seçiminin ardından
Milletvekili genel seçiminin ardından
- Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti'den Kars milletvekili seçilen Arslan ve Beyribey, Sarıkamış'ı ziyaret ederek seçmenlere teşekkür etti

KARS (AA) - Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti'den Kars milletvekili seçilen Ahmet Arslan, ve Selahattin Beyribey, Sarıkamış'ta seçmenlere teşekkür etti. 

Arslan ve Beyribey, AK Parti Kars il Başkanı Adem Çalkın ile Sarıkamış ilçesini ziyaret ederek, parti teşkilatı ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Arslan, Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, seçimlerde tüm partililerle birlikte gece gündüz çalışmalarının karşılığını aldıklarını ifade etti.

Şehitler diyarı Sarıkamış'ın kullandığı oyla "davasına, topraklarına sahip çıktığını" ortaya koyduğunu dile getiren Arslan, şunları söyledi: 

"Allah sizden razı olsun, Sarıkamışlılar, diğer 7 ilçemiz ve il merkezimiz eğer desteğini vermeseydi böyle olmazdı. Kars'ın her tarafında güçlü çıktık ama en büyük destek Sarıkamış'tan geldi. Biz diyoruz ki, Kars'ı,  Sarıkamış'ı bölgenin cazibesi haline getirmek için çalışacağız. 13 yılda yaptıklarımız bunların ispatıdır. İnşallah bunları gelecekte katlayarak devam ettireceğiz. Güçlü bir iktidarla omzumuza yüklediğiniz sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğiz."

Beyribey de Sarıkamış'ın her dönem AK Parti'ye güçlü destek verdiğini belirterek, bundan sonraki dönemde ilçeye hizmetlerin artarak devam edeceğini kaydetti.

Toplantıda hazır bulunan AK Parti'nin Kars üçüncü sıra adayı Suat Ögel de seçmenlere teşekkür etti.