Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- Karslılar, resmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti listesinden TBMM'ye girmeye hak kazanan milletvekilleri Arslan ve Beyribey'i kutladı

KARS (AA) - Karslılar, resmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti listesinden Kars milletvekili seçilen Ahmet Arslan ve Selahattin Beribey'i tebrik etti. 

Resmi olamayan seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti Kars İl Başkanlığı'na gelen vatandaşlar milletvekili seçilmeye hak kazandıkları ortaya çıkan Arslan ve Beyribey'i kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi. 

Arslan, il başkanlığını ziyaret eden vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, seçim sonuçlarıyla halkın bu coğrafyada birlik ve beraberlik mesajı verdiğini söyledi.

AK Parti'nin 13 yıldır yaptığı gibi bundan sonrada birliğin, beraberliğin, kardeşliğin bayraktarı olacağını belirten Arslan, şunları kaydetti: 

''Elbette ki bizler burada AK Parti'nin, ak teşkilatının ve sizlerin verdiği sorumlulukla bugün milletvekilliği sorumluluğu almış olan kardeşleriniz olarak bu birlik, beraberlik, kardeşlik mesajı çerçevesinde herkese ama herkese sahip çıkacağız çünkü herkes bize sahip çıktı. Allah oy veren herkesten razı olsun. Bu oylar için aracı olan, 45 gündür gece gündüz demeyen köy, kent, sokak, ev demeden yağmur demeden, çamur demeden çalışan siz ak sevdalılara, ak kadrolara da çok teşekkür ediyorum."

Beyribey de birlik, bütünlük içerisinde AK Parti'yi şahlandırdıklarını belirterek, seçmenlere ve partililere teşekkür etti.

Bundan sonraki süreçte tüm Kars ile beraber olacaklarını ifade eden Beyribey, "Kimseyi ayırmayacağız. Herkes bizim başımızın tacı olacak. Bilesiniz ki, bizimle çamur çiğneyenleri de asla unutmayacağız" dedi.