Nevruz Bayramı

Nevruz Bayramı
Nevruz Bayramı
KARS (AA) - AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, Nevruz Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Arslan ve Kılıç, yayımladıkları...

KARS (AA) - AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, Nevruz Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Arslan ve Kılıç, yayımladıkları ortak mesajda, her yıl kutlanan baharın müjdecisi olan Nevruz Bayramı'nın birlik ve beraberlik ruhuyla bir kardeşlik coşkusu içinde geçmesini yürekten dilediklerini belirtti.

Sevincin, coşkunun, heyecanın ön plana çıktığı baharın muştusu olan nevruzun, yeni bir barış ve kardeşlik baharına vesile olmasının en büyük arzuları olduğunu ifade eden Arslan ve Kılıç, mesajında şunları kaydetti:

" Anadolu mozaiğinin renklerindeki güzellik, nevruzla başlayan baharın renklerinden farksızdır ancak, bahar ikliminin renkleri yazdan sonra güzle birlikte yeni bir baharı beklese de Anadolu'nun kardeşlik duygularıyla bezenen renkleri ilelebet canlı ve daim kalacaktır. Bu duygularla tüm hemşehrilerimizin ve milletimizin nevruz bahar bayramını en içten duygularımızla kutluyor, bahar ikliminin gönüllerden eksik olmaması dileğiyle selam ve saygılar sunuyoruz."