Regaip Kandili

Regaip Kandili
Regaip Kandili
KARS (AA) - Kars Valisi Günay Özdemir, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.Özdemir, mesajında, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların...

KARS (AA) - Kars Valisi Günay Özdemir, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Özdemir, mesajında, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi, ramazan ayının da müjdecisi olan bir Regaip Kandiline daha kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisinde olunduğunu belirtti.

Üç aylara girilen bugünlerde kandillerin manevi havasını fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları kaldırarak, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmamız gerektiğine dikkati çeken Özdemir, mesajında şunları kaydetti:

"Kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz. Bu manada idrak edeceğimiz Regaip Kandilinde, yüce Allah'ın rahmet, bereket, af ve mağfiretine olan arzumuzu en üst seviyeye taşıyıp, vicdan muhasebesi yaparak kendimizi sorgulamalı, Rabbimize, ailemize, milletimize ve ülkemize karşı görev ve sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmeliyiz."


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Fırsat

  ,

  Karşı