Sarıkamış Belediyesi makine parkını yeniliyor

Sarıkamış Belediyesi makine parkını yeniliyor
Sarıkamış Belediyesi makine parkını yeniliyor
KARS (AA) - Sarıkamış Belediyesi makine parkına yeni alınan 2 hafriyat kamyonu hizmete girdi.Devlet Malzeme Ofisi'nden alınan 20 metreküp kapasiteli...

KARS (AA) - Sarıkamış Belediyesi makine parkına yeni alınan 2 hafriyat kamyonu hizmete girdi.

Devlet Malzeme Ofisi'nden alınan 20 metreküp kapasiteli 2 hafriyat kamyonu, belediye garajındaki makine parkında yerini aldı.

Belediye Başkanı Göksal Toksoy yaptığı açıklamada, makine parkındaki eski araçların tamamının hizmet dışı bırakıldığını, yeni alınan araçlarla güçlü bir makine parkına sahip olduklarını söyledi.

Kent merkezindeki alt yapı ve çevre düzenleme çalışmaları için donanımlı bir makine parkı olması gerektiğini belirten Toksoy, "Son bir yıl içinde çöp kamyonundan vidanjörüne, ekskavatörden silindir makinesine kadar birçok aracı, gerek hibe yoluyla, gerekse belediyenin imkanlarıyla aldık. Yine ufak tefek eksiklerimiz var, onları da kısa sürede halledeceğiz. Alınan bu yeni araçlarla hem yapma kapasitemiz arttı hem de eski araçlara sıkça ödenen tamir parasından kurtarmış olduk. İnşallah yeni alınan araçlarla ilçemize çok iyi hizmetlerimiz olacak" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  ,

  kent

  ,

  hizmet