Sarıkamış Kaymakamı Karaman, Bozat'ı ziyaret etti

Sarıkamış Kaymakamı Karaman, Bozat'ı ziyaret etti
Sarıkamış Kaymakamı Karaman, Bozat'ı ziyaret etti
KARS (AA) - Sarıkamış Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Bozat köyünü ziyaret etti. Görevine yeni başlayan Karaman, Özel İdare Müdürü Doğan İşçi...

KARS (AA) - Sarıkamış Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Bozat köyünü ziyaret etti. 

Görevine yeni başlayan Karaman, Özel İdare Müdürü Doğan İşçi  ve  Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yurtkan Öğün ile Bozat köyünü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Köy girişinde yapımı tamamlanan stabilize kaplama yol ile köy okulunda inceleme yapan Kahraman, yetkililerden bilgi aldı. 

Kahraman, gazetecilere yaptığı açıklamada, köylerin sorunlarını, il genel meclisi üyeleriyle bir plan çerçevesinde değerlendirerek çözüme kavuşturacaklarını söyledi. 

Bu amaçla köylerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde inceleyerek tespit ettiklerini ifade eden Karaman, şunları kaydetti: 

"Amacımız, köylerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve eksiklikleri yerinde tespit etmek. Bunun için köylerimizi ziyaret ederek, köy içi yolların, okulların fiziki şartları, personel durumu hakkında detaylı bilgiler alıyoruz. Bu eksiklikleri en kısa zamanda gidereceğiz." 


  ETİKETLER:

  Köy

  ,

  personel

  ,

  sosyal

  ,

  İnceleme