Sarıkamış Kurban Bayramı'na hazır

Sarıkamış Kurban Bayramı'na hazır
Sarıkamış Kurban Bayramı'na hazır
KARS (AA) - Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Kurban Bayramı için gerekli tüm tedbirlerin alındığını bildirdi. Toksoy, AA muhabirine yaptığı...

KARS (AA) - Sarıkamış  Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Kurban Bayramı için gerekli tüm tedbirlerin alındığını bildirdi. 

Toksoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı süresince belediye olarak vatandaşların mağdur olmaması için nöbetçi ekiplerle çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.

Kurban Bayramı'nda çevre temizliğine özel önem verileceğini olumsuz görüntüler yaşanmaması kesim işlemlerinin yapılacağı bayramın ilk 3 günü tüm mahallerde ekiplerce denetim yapılacağını ifade eden Toksoy, şunları kaydetti: 

"Vatandaşlarımızın kazasız, belasız Kurban Bayramı geçirmesi için ihtiyaç duyacağı bütün tedbirleri aldık. Kurban kesimi için ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza belediye mezbahasında ücretsiz hizmet vereceğiz. Kurban kesimlerinde vatandaşlarımızdan çevreyi kirletmeme konusunda aşırı duyarlı davranmalarını bekliyorum. Herhangi bir sorun olduğunda zabıtamız, fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz müdahale için hazır durumda bekliyor, yeter ki bizlere haber versinler. Şimdiden bütün vatandaşlarımızın sağlıkla huzur içinde bayram geçirmelerini temenni ediyorum."