Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı

Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı
Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı
KARS (AA) - Sarıkamış'ta,1-3 Ocak tarihlerinde düzenlenecek "Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı" öncesinde, koordinasyon toplantısı...

KARS (AA) - Sarıkamış'ta,1-3 Ocak tarihlerinde düzenlenecek "Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı" öncesinde, koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakam Yusuf İzzet Karaman, başkanlığında yapılan toplantıda, komisyonlar oluşturuldu.

Karaman, burada yaptığı açıklamada, etkinliklerin sağlıklı yürütülmesi ve herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi için ilk toplantıyı yaptıklarını söyledi.

Şehitlerin yattığı topraklarda her yıl "Türkiye Şehitleriyle Yürüyor" anma programı düzenlendiğini hatırlatan Karaman, "Etkinlikler kapsamında ülkemizin dört bir yanından 100 binlere yakın misafirimiz ilçemize geliyor. Bu manada, çalışmaların sağlıklı ve koordineli bir şekilde yürütülmesi bakımından, görevli olan tüm birimlerin hazırlık yapması gerekir. Bütün Sarıkamış halkı ve kamu kurumları olarak gelen konuklarımızı en iyi şekilde ağırlayacağız" diye konuştu.

Toplantıya, Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alper Akça, Emniyet Müdürü Yaşa Tugay Yalçın,  Milli Eğitim Müdürü Harun Yılmaz ile kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri katıldı.