Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığına Bican, getirildi

Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığına Bican, getirildi
Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığına Bican, getirildi
KARS (AA) - Sarıkamış İlçesi Ülkü Ocakları Başkanlığına Tolga Bican getirildi.Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel, ilçe başkanlığı binasında...

KARS (AA) - Sarıkamış İlçesi Ülkü Ocakları Başkanlığına Tolga Bican getirildi.

Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel, ilçe başkanlığı binasında gerçekleştirilen devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, Ülkü Ocaklarının yaklaşık 50 yıldır önemli bir misyonu üstlendiğini söyledi.

Gençlerin, ülkücü bilinç ve sorumlulukla bu hareketin içinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Adıgüzel, "Bizim hareketimizde makamlar önemli değildir. Önemli olan verilen görevi usul, erkan içinde şerefle yerine getirmektir. Bu ocakta şimdiye kadar görev yapmış bütün başkan ve üyeler hakkıyla hizmet etmişlerdir. Bundan sonra da çalışmalarımız bu hizmet anlayışı devam edecektir" dedi.

Hizmetin bir bayrak yarışı olduğunun altını çizen Adıgüzel, iki yıldır Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığını yürüten Önder Durak'a teşekkür etti.

Adıgüzel, Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığına getirilen Tolga Bican'a da Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağını teslim ederek, başarılar diledi.

MHP Sarıkamış İlçe Başkanı Zülküf Koçak da başkanlığa getirilen Bican ile ocağın başarılı çalışmalara imza atacağını ümit ettiklerini ifade etti.