Sarıkamış'ta "Devlet Millet El Ele Gönül Gönüle"

Sarıkamış'ta "Devlet Millet El Ele Gönül Gönüle"
Sarıkamış'ta "Devlet Millet El Ele Gönül Gönüle"
KARS (AA) - Kars İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Sarıkamış ilçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği "Devlet Millet El...

KARS (AA) - Kars İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Sarıkamış ilçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği "Devlet Millet El Ele Gönül Gönüle" Projesi başlattı.

Sarıkamış ilçe merkezinde maddi durumu iyi olmayan 100 aileye, kışlık mont ve ayakkabıdan oluşan giysi paketleriyle öğrenciler için kırtasiye malzemesi Emniyet Müdürlüğü Salonu'nda teslim edildi.

İlçe Emniyet Müdürü Raşit Çilingir, TDP projelerinin vatandaşlarca çok olumlu karşılandığını söyledi.

Bu tür sosyal etkinliklerle halkla iç içe, onların ihtiyaçlarına katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade eden Çilingir, "İl Emniyet Müdürümüz Faruk Karaduman'ın koordinesiyle ihtiyaçlı vatandaşlarımıza küçük de olsa çeşitli hediye paketleri verdik. Bizler emniyet mensupları olarak vatandaşlarımızın yalnızca  huzur, güveninden sorumlu değiliz. Onların dertleriyle sıkıntılarıyla ihtiyaçlarıyla ilgilenmek zorundayız. Bu anlamda elimizden geldiğince, imkanlar ölçüsünde her konuda desteklerimizi sürdüreceğiz" diye konuştu.

 Daha sonra hediye paketleri ailelere verildi.