Sarıkamış'ta kadınlara özel eğlence programı düzenlendi

Sarıkamış'ta kadınlara özel eğlence programı düzenlendi
Sarıkamış'ta kadınlara özel eğlence programı düzenlendi
KARS (AA) - Kars'ın Sarıkamış ilçesinde AK Parti Kadın Kolları tarafından Sarıkamışlı kadınlar için eğlence programı yapıldı.Sarıkamış Belediye Düğün...

KARS (AA) - Kars'ın Sarıkamış ilçesinde AK  Parti Kadın Kolları tarafından Sarıkamışlı kadınlar için eğlence programı yapıldı.

Sarıkamış Belediye Düğün Salonundaki programda konuşan AK Parti Sarıkamış Kadın Kolları Başkanı Ülay Erdoğdu, teşkilat olarak son yıllarda kadınlara yönelik önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.

AK Parti döneminde kadınların sosyal yaşam içinde daha çok yer aldığını ve kadına şiddeti önleme konusunda önemli yasalar, düzenlemeler yapıldığını belirten Erdoğdu, "Kadınlarımız için çok iyi çalışmalar yapılıyor ancak bunlar yeterli değil. Bizler, bütün kollarında, bürokraside, siyasette görev üstlenmeliyiz. Kadının olmadığı hiçbir çalışmanın başarılı olamayacağını anlatarak toplumun her kesimine bu bilinci yerleştirmeliyiz. Güçlü ve eşit bir toplumda yaşamak istiyorsak her alanda kadını ve erkeği bilinçlendirmemiz gerektiğine inanıyorum. Kadınlarımızın kendileri için çok önemli hakları var. Bizler birlikte omuz omuza bu hakları sonuna kadar koruyup geliştireceğiz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından kadınlar, yöresel sanatçı Faruk Erdoğdu'nun söylediği türküler eşliğinde gönüllerince eğlendi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Kadın

  ,

  Yaşam

  ,

  Eğlence

  ,

  Parti

  ,

  ,

  sosyal