Sarıkamış'ta KHGB toplantısı yapıldı

Sarıkamış'ta KHGB toplantısı yapıldı
Sarıkamış'ta KHGB toplantısı yapıldı
KARS (AA) - Sarıkamış İlçesi'nde Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Meclisi Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.Sarıkamış Öğretmenevi...

KARS (AA) - Sarıkamış İlçesi'nde Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Meclisi Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Sarıkamış Öğretmenevi Salonu'nda  Kaymakam Muhammed Gürbüz başkanlığında yapılan toplantıya, kurum yetkilileri ve 55 köyün muhtarı katıldı.

Gürbüz, yaptığı konuşmada, birlik olarak köylerde önemli çalışmalar yaptıklarını, ancak bunların yeterli olmadığını söyledi.

Köylerde alt yapı çalışmalarında eksiklik olduğunu, bunun bir program kapsamında kısa sürede giderileceğini belirten Gürbüz, şöyle konuştu:

"Amacımız bütün köylerimizin alt yapı sorunlarını kısa sürede çözmek. Köprü, menfez, yol ve kanalizasyon çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bölgemizde kış mevsiminin uzun sürmesi ve iklim şartlarından dolayı çalışmalarımızda aksaklıklar oluyor. Ama her şeye rağmen inşallah köylerimizin tamamında programımızda bulunan çalışmaları gerçekleştireceğiz. Bunun yanında çocuklarımız için oyun parkları ve sportif faaliyetler için hazırladığımız projelerimizde bir bir hayata geçireceğiz."

Toplantıda yıl içinde yapılacak diğer çalışmalar da değerlendirildi.


  ETİKETLER:

  Kaymakam

  ,

  Oyun

  ,

  kış

  ,

  kurum

  ,

  Birlik

  ,

  hizmet