Sarıkamış'ta okullar tadilattan geçirildi

Sarıkamış'ta okullar tadilattan geçirildi
Sarıkamış'ta okullar tadilattan geçirildi
KARS (AA) -  Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce, ilçedeki bazı okullarda başlatılan tadilat çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.İlçe Milli...

KARS (AA) -  Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce, ilçedeki bazı okullarda başlatılan tadilat çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atakan Karabağ, yaptığı açıklamada, tadilat çalışmaları kapsamında, iç ve dış boyaları yapılan okulların ihtiyaçlarına göre, çevre düzenlemelerinin yapıldığını söyledi.

Okulların doğalgaz dönüşüm tesisatlarının da yenilendiğini ifade eden Karabağ, "İlçe merkezinde bulunan Halitpaşa ile Yukarı Sarıkamış İlk ve Ortaokulu, Sarıkamış Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, Kazım Karabekir Ortaokulu, 29 Eylül İlkokulu,  Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Anadolu Lisesi, Şehit Fikret Gündüz İlkokulu ve Sarıkamış Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde başlatılan tadilat çalışmaları tamamlandı. Okullarımız açıldığında öğrencilerimiz, boyanmış, temiz düzenli olarak hazırlanmış okullar görecekler" dedi.


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  çevre

  ,

  şehit

  ,

  ilçe

  ,

  eylül

  ,

  eğitim