Sarıkamış'ta ramazan yardımları

Sarıkamış'ta ramazan yardımları
Sarıkamış'ta ramazan yardımları
KARS (AA) - Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından ramazan ayı dolayısıyla 150 ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi dağıtıldı.Sarıkamış Ülkü...

KARS (AA) - Sarıkamış Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından ramazan ayı dolayısıyla 150 ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi dağıtıldı.

Sarıkamış Ülkü Ocakları, "Rahmet şemsiyenizi paylaşmanın bereketiyle doldurun" sloganıyla başlattıkları yardım kampanyası ile kent merkezindeki ihtiyaçlı ailelere ramazan ayı boyunca katkıda bulunacak.

Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Bircan, yaptığı açıklamada, ihtiyaçlı ailelere ramazan ayı süresince sahip çıkmaya çalışacaklarını söyledi.

Bircan, yardım bekleyen ailelere ramazan coşkusunu taşıyan ülkü ocakları, gönüllülerin yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, "Çok şükür Rabbim bu ramazan ayına bizi ulaştırdı. Veren el ile alan el arasındaki köprü vazifesini devam ettireceğiz. Her yıl olduğu gibi bu ramazanda da ihtiyaç sahibi ailelerimizi yalnız bırakmayacağız. Bu konuda bizlere katkıda bulunan, genç gönüllülere, esnaflarımıza, hayır yapan, katkı sunan herkese teşekkür ediyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  gıda

  ,

  kent

  ,

  genç