Sarıkamış'ta yol asfaltlama çalışmaları

Sarıkamış'ta yol asfaltlama çalışmaları
Sarıkamış'ta yol asfaltlama çalışmaları
KARS (AA) - Kars Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü koordinesinde Sarıkamış ilçesinde başlatılan asfaltlama çalışmaları devam ediyor.Sarıkamış Belediye...

KARS (AA) - Kars Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü koordinesinde Sarıkamış ilçesinde başlatılan asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, yaptığı açıklamada, alt yapı ve çevre düzenlemesi konularında yapılan çalışmalarla ilçenin her geçen gün modern turizm kenti olma yönünde ilerlediğini söyledi.

Kars Karayolları 18. Bölge Müdürlüğünce yürütülen asfaltlama çalışmalarıyla yolların Avrupa standartlarında olacağını belirten Toksoy, şöyle konuştu:

"Geçen yıl başlayan yol yapımı ve asfaltlama çalışmaları bu senede aralıksız devam ediyor. Erzurum-Kars yolu güzergahında, hançerli düzü ilçe girişinden itibaren kent merkezine kadar yaklaşık 4 kilometrelik bölünmüş yolun son kat sıcak asfalt yapımı tamamlandı. Bundan sonra İstasyon Caddesi, Yukarı Sarıkamış Şehitliği ve TOKİ konutları yol ile devam edecek. İnşallah yıl sonuna kadar yolların büyük bölümü tamamlanmış olacak."

 


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Turizm

  ,

  Belediye

  ,

  Avrupa

  ,

  Modern

  ,

  ilçe

  ,

  kent

  ,

  sıcak