SATURDER, Batum "Turizm Fuarı" hazırlıklarını tamamladı

SATURDER, Batum "Turizm Fuarı" hazırlıklarını tamamladı
SATURDER, Batum "Turizm Fuarı" hazırlıklarını tamamladı
KARS (AA) - Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Gürcistan'ın Batum kentindeki "Turizm Fuarı" için hazırlıklarını tamamladı.SATURDER Başkanı Mir Hasan...

KARS (AA) - Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Gürcistan'ın Batum kentindeki "Turizm Fuarı" için hazırlıklarını tamamladı.

SATURDER Başkanı Mir Hasan Taş, yaptığı açıklamada, 20-22 Mayıs'ta yapılacak fuara katılmak üzere, KOSGEB Kars Hizmet Merkezi Müdürlüğünün desteğiyle hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Taş, turizm işletmeleriyle bir araya gelerek oluşturulan derneğin, turizm faaliyetleriyle bölgenin kalkınmasına öncülük ettiğini belirterek, şöyle konuştu:

"Daha önceden yaptığımız projeler çerçevesinde Dubai, Kiev ve son olarak Bakü turizm fuarına katılarak bölgenin tanıtılmasına katkıda bulunduk. Bu fuara mevcut tüm turizm işletmeleriyle katılacağız. Turizm fuarları bölgenin tanıtılması için büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla projelerimizin tanıtımında bize destek veren tüm ilgililere teşekkür ederiz. İnşallah bu fuardan da iyi neticelerle döneriz."

KOSGEB Kars Hizmet Merkezi Müdürü Mustafa Işık ise SATURDER'in gayretli ve başarılı çalışmalarının bölgenin tanıtımında büyük önem taşıdığını ifade etti.


  ETİKETLER:

  Turizm

  ,

  Kiev

  ,

  hizmet