SERKA Olağan Yönetim Kurulu toplantısı

SERKA Olağan Yönetim Kurulu toplantısı
SERKA Olağan Yönetim Kurulu toplantısı
KARS (AA) - Serhat Kalkınma Ajansı'nın (SERKA) 43'üncü Olağan Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. SERKA merkez hizmet binasında düzenlenen...

KARS (AA) - Serhat Kalkınma Ajansı'nın (SERKA) 43'üncü Olağan Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. 

SERKA merkez hizmet binasında düzenlenen toplantıda değerlendirme süreci sona eren üç mali destek programının sonuçları açıklandı.

Toplantıda ayrıca geçmiş dönem projelerin mevcut durumuyla 2015 Doğrudan Faaliyet Destek Programı'nın değerlendirme sonuçları görüşüldü. 

Değerlendirme Komitesi'nin görüş ve önerileri doğrultusunda İktisadi Gelişme Mali Destek Programı'nda 22,  Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı için 20 ve Sosyal Kalkınmaya Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında ise 11 adet projenin asil olarak desteklenmesine karar verildi.

İktisadi Gelişme Mali Destek Programı kapsamında 6 ve Sosyal Kalkınmaya Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında 9 projenin de yedek listede yer alması uygun görüldü.

SERKA Genel Sekreteri Doç. Dr. Hüsnü Kapu, önümüzdeki dönemde uygulanacak projelerin bölgenin gelişimine katkıda bulunması temennisinde bulundu. 

 


  ETİKETLER:

  sosyal

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet

  ,

  2015