Abana HEM'de yıl sonu sergisi açıldı

Abana HEM'de yıl sonu sergisi açıldı
Abana HEM'de yıl sonu sergisi açıldı
KASTAMONU (AA) - Abana'da Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğünce yıl sonu sergisi açıldıHEM Müdürü Hüseyin Erol, yaptığı konuşmada, 14 alanda 30...

KASTAMONU (AA) - Abana'da Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğünce yıl sonu sergisi açıldı

HEM Müdürü Hüseyin Erol, yaptığı konuşmada, 14 alanda 30 farklı kurs açtıklarını, sosyal ve kültürel faaliyetlere de katkıda bulunduklarını söyledi.

Kendini ve becerisini geliştirmek, meslek edinmek ve zamanını değerlendirmek isteyen herkese hitap ettiklerini anlatan Erol, "Şu anda yaygın eğitim sisteminde tanımlı 67 alanda 2 bin 267 program var. Adaletten başlayıp, yiyecek içecek hizmetlerine kadar her yaşa, her eğitim düzeyine hitap edecek öğrenme alanları mevcut. Bu dönem açtığımız bütün programlara 714 kişi katıldı. Yapılanları yeterli görmüyoruz, daha iyisinin olabileceğini biliyoruz. Desteklerinizi, daha doğrusu öğrenmeye açık olmanızı istiyoruz" diye konuştu.

Programda kursiyerlere belgeleri takdim edildi, halk oyunları gösterisi sunuldu.

Daha sonra Abana Kaymakamı Abdulselam Öztürk tarafından açılış kurdelesi kesilen sergiyi Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Ali Öztürk, Belediye Başkanı Rıdvan Oyar, Emniyet Amiri Ferhat Gül, daire amirleri ve vatandaşlar gezdi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Daire

  ,

  jandarma

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal

  ,

  emniyet