AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ilçelere ziyaret

AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ilçelere ziyaret
AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ilçelere ziyaret
KASTAMONU (AA) - AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, Daday, Küre, Doğanyurt, Abana, İnebolu, Bozkurt, Çatalzeytin, Seydiler ve Devrekani...

KASTAMONU (AA) - AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, Daday, Küre, Doğanyurt, Abana, İnebolu, Bozkurt, Çatalzeytin, Seydiler ve Devrekani ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Ekşi, ziyaretlerin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerin salt milletvekili seçiminden daha çok, 2023 ve 2071 vizyonunun temellerini sağlamlaştırmak adına büyük önem taşıdığını söyledi.

Gittikleri ilçelerde büyük ilgi ve alaka gördüklerini belirten Ekşi, "Bizlere gösterilen bu yakınlıktan önümüzdeki seçimlerde Kastamonu'dan 3 milletvekili çıkartacağımıza  ve bu vekillerin birinin de Tosyalı olacağına inancımız daha da arttı. İnşallah milletvekili seçimleri ülkemize ve milletimize hayırlar getirir" diye konuştu. 

Ziyaretlere AK Parti Tosya İlçe Başkan Yardımcısı Naci Küçükmorkoç, yönetim kurulu üyeleri Hasan Örü ve Ali Sütcü ile AK Parti Milletvekili aday adayı Zafer Nalbantoğlu da katıldı.