AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ziyaretler

AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ziyaretler
AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ziyaretler
KASTAMONU (AA) - AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ve beraberindeki heyet, İhsangazi, Hanönü ve Taşköprü ilçelerini ziyaret etti.Ekşi,...

KASTAMONU (AA) ? AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ve beraberindeki heyet, İhsangazi, Hanönü ve Taşköprü ilçelerini ziyaret etti.

Ekşi, gazetecilere yaptığı açıklamada, 7 Haziran genel seçimlerinin Tosya siyasetinde yeni bir sayfa açılacağını söyledi.

AK Parti 'nin büyük bir aile olduğunu belirten Ekşi, şöyle konuştu:

"Yeni Türkiye yolunda vatandaşlarımızla el ele vererek bizlere inanan dua eden destek verenlere karşı  Allah'a şükür mahcup olmadık. AK Parti iktidarları döneminde, ülkemizde, tüneller, viyadükler, tüp geçitler ve duble yollar yapıldı. Gelişmelerden Kastamonu ve ilçeleri olarak gerekli payı aldık ve ülkemizle birlikte kalkınarak geliştik. Türkiye genelinde nüfus oranında AK Parti'ye en çok oyu veren yerlerden biri olan  Tosyalı milletvekili çıkarmak istiyoruz. Bu kapsamda ziyaretler yapıyoruz."

Ziyaretlere AK Parti Tosya İlçe Başkan Yardımcısı Naci Küçükmorkoç, yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti'den milletvekili aday adayı olan Zafer Nalbantoğlu katıldı.