AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ziyaretler

AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ziyaretler
AK Parti Tosya İlçe Başkanlığından ziyaretler
KASTAMONU (AA) - AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ve beraberindekiler,  Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.Azdavay ile ...

KASTAMONU (AA) - AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ve beraberindekiler,  Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Azdavay ile  Pınarbaşı ilçelerinde partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Ekşi,  gazetecilere yaptığı açıklamada,  AK Parti 'nin kurulduğu günden itibaren önemli başarılara imza attığını söyledi.

Türkiye 'nin bugüne kadar elde ettiği başarıları koruyarak yeni başarılara imza atması için 7 Haziran genel seçimlerinin çok önemli olduğunu belirten Ekşi, "AK Parti, devrim niteliğinde attığı adımlar Türk siyasi tarihinin önemli bir dönüm noktasını oluşturmaktadır. Bu adımlar sayesinde, Türkiye, ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünyanın gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında yer alacaktır. Ziyaretlerimizde gördüğümüz yakınlık bizleri çok mutlu etti. İnşallah, çalışmalarımızın emeğini alırız" diye konuştu.