"Anadolu Ajansı, Kastamonu'nun Türkiye'ye açılan penceresi"

"Anadolu Ajansı, Kastamonu'nun Türkiye'ye açılan penceresi"
"Anadolu Ajansı, Kastamonu'nun Türkiye'ye açılan penceresi"
- Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Satıoğlu: - "Anadolu Ajansı, Kastamonu'nun Türkiye'ye açılan penceresi"

KASTAMONU (AA) ? Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu, "Anadolu Ajansı, ?Kastamonu'nun Türkiye'ye açılan penceresi" dedi. 

Satıoğlu, Anadolu Ajansı (AA) Kastamonu bürosunu ziyaretinde yaptığı konuşmada, AA'nın, küllerinden ayağa kalkmaya çalışan Türk milletinin tarihinin en çetin sürecinde kurulduğunu anımsattı. Ajansın Kastamonu'da da örnek çalışmalar yaptığını belirten Satıoğlu, Kastamonu'daki çalışmaların da ulusal medyaya doğru ve hızlı bir şekilde servis edildiğini ifade etti.

 Kastamonu'nun birçok güzelliği bulunan bir kent olduğunu dile getiren Satıoğlu, "Kastamonu, her yerinde duygu dolu insan hikayeleri olan bir şehir. Bu güzelliklerin yansıtılmasında AA'ya önemli görev düşüyor. Yürütülen yatırımlar ve diğer işleri ulusal kamuoyuna yansıtması açısından Anadolu Ajansı, Kastamonu'nun Türkiye'ye açılan penceresi. Derneğimiz aktivitelerinin yansıtılmasını da bekliyoruz. Çalışmalarınızda başarı dilerim."

Satıoğlu'na Kastamonu muhabiri Yusuf Çelik tarafından ajansın çalışmaları hakkında bilgi aktarıldı.