Büyük Zafer'in 93. yıl dönümü

Büyük Zafer'in 93. yıl dönümü
Büyük Zafer'in 93. yıl dönümü
KASTAMONU (AA) -  30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, Kastamonu'nun ilçelerinde düzenlenen törenlerle kutlandı.Taşköprü'de Cuma...

KASTAMONU (AA) -  30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, Kastamonu'nun ilçelerinde düzenlenen törenlerle kutlandı.

Taşköprü'de Cuma Pazarı Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın mesajının okunmasının ardından öğrencilerin geçiş töreniyle program sona erdi.

Taşköprü Kaymakam Vekili Kastamonu Vali Yardımcısı Hasan Erkal, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı İbrahim Coşkun ve Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ile kaymakamlık makamında resepsiyon vererek tebrikleri kabul etti.

- Bozkurt

Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na çelenklerinin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın kutlama mesajı Türkçe Öğretmeni Erhan Altuner tarafından okundu.

Daha sonra ilçe Kaymakamı Murat Gökoğlu, makamında resepsiyon vererek tebrikleri kabul etti.

- İnebolu

Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Sahil Güvenlik Üsteğmen Serhat Uysal, törende yaptığı konuşmada, günün önemine değindi.

- Tosya

Tosya ilçesinde de Cumhuriyet Meydanı'nda saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra Kaymakam Yusuf Cıbır, verdiği resepsiyonda tebrikleri kabul etti. 

Kutlamalara, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.