Cumhuriyet savcısı Cavcav'a veda yemeği

Cumhuriyet savcısı Cavcav'a veda yemeği
Cumhuriyet savcısı Cavcav'a veda yemeği
KASTAMONU (AA) - Kastamonu'nun İnebolu ilçesinden Hakkari'ye atanan Cumhuriyet Savcısı Nuri Cavcav için veda yemeği verildi. Kaymakam Abdullah Atakan...

KASTAMONU (AA) - Kastamonu'nun İnebolu ilçesinden  Hakkari 'ye atanan Cumhuriyet Savcısı Nuri Cavcav için veda yemeği verildi. 

Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy, İnebolu Öğretmenevi'nde düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, Hakkari'ye atanan savcı Cavcav'ı zor bir görev beklediğini söyledi. 

Savcı Cavcav'ın devletin ve milletin kendisinden beklediği görevi fedakarlık ve özveride bulunarak en iyi şekilde yerine getireceğinden kimsenin kuşkusu olmadığını anlatan Atasoy, "Çünkü kendisine orada ihtiyaç var. Bu genç ve dinamik gücüyle parlak hukuk bilgisiyle inşallah orada layıkıyla gereğini yapacak diye düşünüyoruz. İnşallah orada güzel anılarla, kazasız belasız huzurlu bir şekilde görev geçirmesini temenni ediyoruz" dedi. 

Cavcav ise ilk görev yeri olan İnebolu'da evlendiğini dile getirerek, "Yaşamımda unutulmayacak anları burada yaşadım. Dolayısıyla İnebolu'yu unutamayacağım" dile konuştu. 

Konuşmaların ardından Cavcav'a plaket ve hediyeler verildi.