Doğanyurt Kaymakamlığından iftar

Doğanyurt Kaymakamlığından iftar
Doğanyurt Kaymakamlığından iftar
KASTAMONU (AA) - Doğanyurt Kaymakamlığınca iftar düzenlendi.Doğanyurt Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftarda din görevlileri tarafından...

KASTAMONU (AA) - Doğanyurt Kaymakamlığınca iftar düzenlendi.

Doğanyurt Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftarda din görevlileri tarafından Kur'an-ı Kerim ve ilahiler okundu.

Kaymakam İbrahim Özdel, yaptığı konuşmada, ilçede 9 aydır görev yaptığını belirterek İçişleri Bakanlığı'nın Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Bilecik Pazaryeri'ne atandığını söyledi.

Doğanyurt'un yeşili ve mavisiyle doğal güzelliklere sahip bir ilçe olduğunu belirten Özdel, şöyle konuştu:

"İlçemiz çok güzel ama ilçeyi daha güzel yapan saf ve temiz kalpli insanlar. Gerçekten doğasının çok ötesinde ilçeyi güzelleştiren sizlersiniz. Bundan ben çok büyük mutluluk duydum. Burada istemeden de olsa birilerini incitmiş olabiliriz. Gerek ferdi gerekse ailecek sizleri üzdüysek hakkınızı helal etmesini istirham ediyorum. Eğer benim varsa hakkım sizlere sonuna kadar helal olsun."

İftara, Belediye Başkanı Ahmet Kaya, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Başçavuş Kenan Kaya, Emniyet Amiri Üsami Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Yavuz, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.