Durağan Belediyesi, deplasman maçları için otobüs tahsis edecek

Durağan Belediyesi, deplasman maçları için otobüs tahsis edecek
Durağan Belediyesi, deplasman maçları için otobüs tahsis edecek
SİNOP (AA) - Amatör futbol takımı Durağanspor'un Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Çiriş, deplasman maçlarına giderken belediyeden otobüs sözü...

SİNOP (AA) - Amatör futbol takımı Durağanspor'un Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Çiriş, deplasman maçlarına giderken belediyeden otobüs sözü aldıklarını belirtti.

Çiriş, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan'ı ziyaretinde yaptığı konuşmada, kendi yağıyla kavrulan bir kulüp olduklarını söyledi.

Her zaman desteğe ihtiyaç duyduklarını dile getiren Çiriş, "Başkanımız bu yönden kulübümüze çok cömert davranmıştır. Kendisinden deplasman maçlarına giderken belediyenin otobüsünü vermesi için söz aldık. Kendisine minnettarım, çok teşekkür ediyorum. İlçemize yapmış ve yapacak olduğu çalışmalarda başarılar diliyorum" dedi.

Kılıçaslan da gençleri spor yaptırdıkları takdirde hayata hazırladıklarını dile getirdi.

Gençlerin spor sayesinde hayatta yaşadığı sıkıntılarda kendi ayakları üzerinde durabilecek hale geldiğini vurgulayan Kılıçaslan, spor yapan gençlerin ilk başarısızlıkta yığılıp kalmayacağını, ayağa kalkıp koşmak için içlerinde gücü hissedeceklerini kaydetti. 


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Ramazan

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  zaman

  ,

  Kulüp

  ,

  yönetim