Eğitim Bir-Sen üyeleri bir araya geldi

Eğitim Bir-Sen üyeleri bir araya geldi
Eğitim Bir-Sen üyeleri bir araya geldi
KASTAMONU (AA) - Tosya ilçesinde, Eğitim Bir-Sen üyeleri bir araya geldi.Bir restoranda düzenlenen yemek programında konuşan Eğitim Bir-Sen İlçe...

KASTAMONU (AA) - Tosya ilçesinde, Eğitim Bir-Sen üyeleri bir araya geldi.

Bir restoranda düzenlenen yemek programında konuşan Eğitim Bir-Sen  İlçe Temsilcisi Mesut Şeker, uzun zamandır bu kutlu davada bulunmaktan onur duyduğunu belirtti.

Eğitim Bir-Sen Kastamonu Şube Başkanı Orhan Sancaktaroğlu ise Tosya'da 2014 yılında yetkili sendika olmalarına destek veren üyelere teşekkür ederek, şunları söyledi:

"Her zaman yetimin, acizin, çaresizin ve ihtiyaç sahibinin yanında olmayı kendisine şiar edinmiş böyle bir birlikteliğin içerisinde yer almaktan onur duyuyorum. Bu sene Kastamonu genelinde de yetkili sendika olmanın, eğitimde söz sahibi konumunda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sadece öğretmenlerin değil, bütün eğitim çalışanlarının her türlü sorunlarında yanlarında olacağız. Özellikle serbest kıyafet, nöbet ücretleri ve rotasyon gibi meselelerde de çalışmalarımız hızla devam etmektedir."

Toplantıya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şirin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, sendika üyeleri ve davetliler katıldı.

 


  ETİKETLER:

  Sendika

  ,

  Yemek

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  zaman