Eski THF Başkanı Çapraz'a teşekkür plaketi

Eski THF Başkanı Çapraz'a teşekkür plaketi
Eski THF Başkanı Çapraz'a teşekkür plaketi
KASTAMONU (AA) - Kastamonu Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Genel Başkanı Adem Keloğlu, eski Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkan Yardımcısı...

KASTAMONU (AA) - Kastamonu Amatör  Spor  Kulüpler Federasyonu Genel Başkanı Adem Keloğlu, eski Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkan Yardımcısı Bilgehan Çapraz'a teşekkür plaketi takdim etti.

Keloğu, bir otelde amatör spor kulüpleri antrenörleriyle düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, amatör spor kulüplerine malzeme temini konusunda 2014 yılından bu yana herhangi bir sıkıntı çekmediklerini söyledi.

Amatör spor kulüplerinin en büyük sıkıntıyı katılmış oldukları liglerde deplasmana gitmekte yaşadıklarını belirten Keloğlu, "Bu konuda çalışmalar başlattık ama biraz geciktik. Takımlarımıza sponsor bularak bu ihtiyaçlarını gidermek adına çalışmalarımız devam ediyor" dedi. 

Çapraz ise spordan gelen birisi olarak spora destek vermeyi her zaman kendince vazife edindiğini dile getirdi. 

Sporun çocukları hayata hazırlamada manevi bir görev olduğunu belirten Çapraz, şunları kaydetti:

"Spor yöneticiliği zordur. Her zaman sporun içinde olan bir kardeşiniz oldum. Ne kadar samimi olursak ne kadar dertlenirsek o kadar başarı gelecektir. Bu görevi ifa eden bütün spor yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum. Tüm adamlarının imkanları dahilinde spora destek vermelerini tavsiye ediyor ve diliyorum."

Keloğlu, eski Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkan Yardımcısı Bilgehan Çapraz'a teşekkür plaketi takdim etti.