Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KASTAMONU (AA) - AK Parti Kastamonu milletvekili adayı Zafer Nalbantoğlu, İnebolu ilçesini ziyaret etti.Esnafı ziyaret eden Nalbantoğlu, AA...

KASTAMONU (AA) - AK Parti Kastamonu milletvekili adayı Zafer Nalbantoğlu, İnebolu ilçesini ziyaret etti.

Esnafı ziyaret eden Nalbantoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, milletvekili listelerinin açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, "Kastamonu ve 19 ilçemizi adım adım karış karış geziyoruz. İnebolu'nun bizim için değeri büyüktür" dedi.

Kastamonu'nun tüm ilçelerinin sorunlarını iyi bildiğini anlatan Nalbantoğlu, şöyle konuştu:

"Elzem olan yapılması gereken işlerden öncelikle İnebolu Limanı'nın büyütülmesi var. Biliyorsunuz, 2023 hedeflerimizde ihracat oranımız 500 milyar dolara kadar çıkma hedefimiz var. İnebolu Limanı'da bunun için bizim için bir kapı, bir ayak olacak. Kastamonu'nun ve çevre illerin özellikle İç Anadolu Bölgesi'nin dünyaya açılan kapısı olacak. Sanayici ve iş adamı kimliğimizle bunun takipçisi olacağız. Sahil yolu projemiz var. İnebolu'nun devlet hastanesi projesi var, inşallah onları gerçekleştireceğiz. Köylerimizde yol sıkıntıları, içme suyu kanalizasyon gibi sıkıntılarımız var. Bunları 2005'ten beri KÖYDES projeleriyle gerçekleştiriyoruz. Yine AK Parti olarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Kastamonu-İnebolu yolumuzu inşallah yapacağız."