Hentbol: Bayanlar Süper Lig

Hentbol: Bayanlar Süper Lig
Hentbol: Bayanlar Süper Lig
- Kastamonu Belediyespor Antrenörü Kalyoncu: - "İzmir ekibiyle oynayacağımız maç, olmazsa olmazlarımızdan. Maçı sahamızda oynayacağımız için seyircimizin de avantajını kullanarak mutlaka kazanmalıyız"

KASTAMONU (AA) - Hentbol Bayanlar Süper Lig takımlarından Kastamonu Belediyespor'un Antrenörü Osman Kalyoncu, İzmir Büyükşehir Belediyespor maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini belirterek, bunun için seyirci avantajını kullanacaklarını söyledi.

Kalyoncu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzon maçından puanla döndüklerini, bunun kendileri için iyi motivasyon olduğunu anlattı.

Bu hafta evlerinde İzmir Büyükşehir Belediyespor'la karşılaşacaklarını ifade eden Kalyoncu, şöyle konuştu:

"İzmir ekibiyle oynayacağımız maç, olmazsa olmazlarımızdan. İzmir, genç , koşan ve bizim takımımıza denk. Biz de ona göre maçı kazanmak için planlamalarımızı yapıyoruz. Maçı sahamızda oynayacağımız için seyircimizin de avantajını kullanarak bu karşılaşmayı mutlaka kazanmalıyız."

Kalyoncu, Betül Yılmaz ve Ceren Demirçelen'in sakatlıklarının devam ettiğini aktararak, sorunları kısa sürede aşmayı planladıklarını sözlerine ekledi. 

Kastamonu Belediyespor-İzmir Büyükşehir Belediyespor maçı, 1 Mart Pazar 16.00'da  Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak.