Hentbol: Bayanlar Süper Lig play-off

Hentbol: Bayanlar Süper Lig play-off
Hentbol: Bayanlar Süper Lig play-off
- Kastamonu Belediyespor Antrenörü Kalyoncu: - "Hedeflediğimiz Avrupa kupalarını Yenimahalle maçını alarak aralamış olduk"

KASTAMONU (AA) - Hentbol Bayanlar Süper Lig ekiplerinden Kastamonu Belediyespor'un antrenörü Osman Kalyoncu, play-off müsabakalarında Yenimahalle Belediyespor maçını kazanarak Avrupa kupalarının kapısını aralamış olduklarını söyledi.

Kalyoncu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, play-off'un ilk maçını ligin iddialı takımlarından Yenimahalle Belediyespor'la oynadıklarını, play-off'a galibiyetle başlamalarının kendileri için önemli olduğunu anlattı.

"Maçın ilk dakikaları dengede gitti hep" diyen Kalyoncu, "Her iki takımın oyuncuları da çok iyi mücadele etti. Hedeflediğimiz Avrupa kupalarını Yenimahalle maçını alarak aralamış olduk. Bundan sonraki çalışmalarımız takımı daha iyi nerelere getirebilir miyiz, bunun mücadelesi olacak. Ev sahibi takımın misafirperverlikleri çok iyiydi. Hentbol sporunun galibiyet ya da mağlubiyetle oluşmadığını gösteren çok iyi davranışlar sergilediler. Bu, beni çok mutlu etti" değerlendirmesinde bulundu.

Kalyoncu, yarın Üsküdar Belediyespor maçının hazırlıklarına başlayacaklarını sözlerine ekledi.  


  ETİKETLER:

  Süper Lig

  ,

  Galibiyet

  ,

  Avrupa

  ,

  Lig

  ,

  Hentbol