"Herşey Bir Gülüş İçin" projesi

"Herşey Bir Gülüş İçin" projesi
"Herşey Bir Gülüş İçin" projesi
KASTAMONU (AA) - Bozkurt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hayata geçirilen "Herşey Bir Gülüş İçin" projesi kapsamında,...

KASTAMONU (AA) - Bozkurt Kaymakamlığı  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hayata geçirilen "Herşey Bir Gülüş İçin" projesi kapsamında, maddi imkanı olmayan ailelerin çocuklarına çocuk odası takımı  hediye edildi.

Bozkurt Kaymakamı Murat Gökoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, vakfa kaydı bulunan 11 ailenin 24 çocuğuna çocuk odası takımı hediye ettiklerini, hediyelerin evlerine kadar teslim edildiğini söyledi.

Çocuk odası takımının içinde baza, yatak, çalışma masası ve koltuğu, gardırop, yorgan, yastık ve nevresimin bulunduğunu belirten Gökoğlu, şunları aktardı:

"Geleceğimizin yarınları olan çocuklarımızın bir gülüşü her şeye değer dedik ve projemizi hayata geçirdik. Çocuklarımız çok değerli bir hazinedir. Ailelerin, özellikle çocuklarımızın mutluluğu gözlerinden okunuyor. Çocuklarımızın her zaman yanındayız, bizler ailenin bireyleriyiz. Onların daha iyi bir ortam da yetişmesi, mutlu ve başarılı birey olmaları için her türlü desteği vermeye ihtiyaçlarını ve eksiklerini gidermeye hazırız."

 


  ETİKETLER:

  Hediye

  ,

  Çocuk

  ,

  zaman

  ,

  sosyal