İnebolu Belediyesinden "anı pulu"

İnebolu Belediyesinden "anı pulu"
İnebolu Belediyesinden "anı pulu"
KASTAMONU (AA) - İnebolu Belediyesi ile PTT Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında, 3 ayrı anı pulu bastırıldı.Belediye Başkanı Engin...

KASTAMONU (AA) - İnebolu Belediyesi ile PTT Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında, 3 ayrı anı pulu bastırıldı.

Belediye Başkanı Engin Uzuner, yaptığı yazılı açıklamada, 6. İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali dolayısıyla pul basıldığını belirterek, tarihi ve kültürel zenginliklere sahip İnebolu'nun tanıtımı için çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Bu kapsamda PTT ile protokol imzaladıklarını belirten Uzuner, "İlçemizin ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtımı için pulun çok önemli bir araç olması nedeniyle böyle bir çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmamızla ilçemizin tanıtımını en iyi şekilde yapmış olacağız. Bastırmış olduğumuz pulları gönderilerimize yapıştırarak posta işlemlerinde de kullanacağız. Pulların basımında yardımlarını esirgemeyen PTT yetkililerimize teşekkür ediyor, bu uygulamanın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" değerlendirmesinde bulundu.


    ETİKETLER:

    sanat

    ,

    Belediye

    ,

    Protokol

    ,

    Posta

    ,

    kültür