İnebolu'da tayini çıkan kamu görevlilerine iftar

İnebolu'da tayini çıkan kamu görevlilerine iftar
İnebolu'da tayini çıkan kamu görevlilerine iftar
KASTAMONU (AA) - İnebolu Adliyesi, tayini çıkan Kaymakam Gökhan Görgülüarslan, Cumhuriyet Başsavcısı Kerem Arabacı ve hakim Cemalettin Temel için...

KASTAMONU (AA) - İnebolu Adliyesi, tayini çıkan Kaymakam Gökhan Görgülüarslan, Cumhuriyet Başsavcısı Kerem Arabacı ve hakim Cemalettin Temel için iftar programı düzenledi.

İnebolu Öğretmenevi'nde düzenlenen programda konuşan Kaymakam Görgülüarslan, Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Çanakkale'nin Biga ilçesine atandığını söyledi.

İnebolu'da kendisine ve ailesine büyük bir saygı ve özen gösterildiğini belirten Görgülüarslan, "Bize gönüllerini açtılar. Bundan önce görev yaptığım yerlerde olduğu gibi buradan da büyük bir keyif, mutluluk ve güzellikle ayrılıyorum" diye konuştu.

Cumhuriyet Başsavcısı Kerem Arabacı ve hakim Cemalettin Temel de yaptıkları konuşmalarda İnebolu'dan ayrılmaktan dolayı üzüntü duyduklarını dile getirdiler.

Plaket ve hediye sunumu ile sona eren programa, Abana Kaymakamı Abdulselam Öztürk, Bozkurt Kaymakamı Murat Gökoğlu, Doğanyurt Kaymakamı İbrahim Özdel, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri ile adliye personeli katıldı.


  ETİKETLER:

  Çanakkale

  ,

  Kamu

  ,

  Kaymakam

  ,

  Hediye

  ,

  Hakim

  ,

  adliye

  ,

  iftar

  ,

  kurum