Kastamonu Belediyespor'da Zağnosspor maçı hazırlıkları

Kastamonu Belediyespor'da Zağnosspor maçı hazırlıkları
Kastamonu Belediyespor'da Zağnosspor maçı hazırlıkları
KASTAMONU (AA) - Hentbol Bayanlar Süper Lig takımlarından Kastamonu Belediyespor, deplasmanda karşılaşacağı Zağnosspor maçının çalışmalarını...

KASTAMONU (AA) - Hentbol Bayanlar Süper Lig takımlarından Kastamonu Belediyespor, deplasmanda karşılaşacağı Zağnosspor maçının çalışmalarını sürdürdü.

Kastamonu Belediyespor oyuncuları,  Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda antrenör Osman Kalyoncu ve yardımcı antrenör Cengiz Kesici yönetiminde teknik, taktik ve kuvvet çalışması yaptı. 

Kalyoncu, antrenmanın ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zağnosspor'un ligin iyi takımlarından birisi olduğunu söyledi.

İlk 6'nın içine kalmak için onların da bu maçı almak istediklerini ifade eden Kalyoncu, şöyle konuştu:

"Bizim de hedefimiz 4 içerisinde kalmak. Çok iyi bir takım, sadece çok fazla antrenör değişikliği oldu. Maçın önemini bildiğimiz için o cihette hazırlıklarımızı yapıyoruz. Müsabakayı lehimize çevirerek dönmek istiyoruz. Bazı günler çift antrenman yapıyoruz. Bugün tek antrenman yaptık. Sezon daha bitmedi, inşallah 15 Mart'ta çok güzel şeyler konuşacağız. Takıma çok emek verildi, kulübümüz başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederim." 

Antrenmana, sakatlığı nedeniyle sağ oyun kurucu Betül Yılmaz katılmadı.