Kösen Çayırı Göleti tamamlandı

Kösen Çayırı Göleti tamamlandı
Kösen Çayırı Göleti tamamlandı
KASTAMONU (AA) - Tosya ilçesinde Kösen Çayırı Göleti'nin inşaatının tamamlanması nedeni ile tören düzenlendi.Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin,...

KASTAMONU (AA) - Tosya ilçesinde Kösen Çayırı Göleti'nin inşaatının tamamlanması nedeni ile tören düzenlendi.

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, törende yaptığı konuşmada, 2009 yılında belediye başkanı olduktan sonra koordinasyon toplantılarında göletin yükseltilmesi ve temizlenmesi konusunu hep dile getirdiklerini anımsattı.

Çalışma için ihale yapıldığını ve yüklenici firmanın çalışmaları tamamladığını ifade eden Şahin, şöyle konuştu:

"İnşallah Tosya'nın sulama suyunun yanında özellikle aşağı ovadaki çeltik tarımında çektiğimiz su sıkıntısını da bertaraf edecek bir çalışma oldu. Bu çalışma esnasında bizlerle beraber çalışan herkese teşekkür ediyorum. Yeni dönemde inşallah Tosya'nın kalbi, mesire alanı, kalınabilecek güzel bir mekanı iki, üç yıl içinde inşa ederek sadece Tosyalı vatandaşlarımıza değil tüm ülke halkı ile bu bölgeyle buluşturacağız. Bu çalışma esnasında bizlerle beraber çalışan herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca bürokrasi anlamında kaymakamımıza ve belediye başkanımıza teşekkür ediyorum."

Törene, Kaymakam Yusuf Cıbır, Emniyet Amiri Zafer Çalık, Müftü Basri Bektaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, kamu kurumlarının yetkilileri ve bölge köylerin muhtarları katıldı. 


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Belediye

  ,

  Kaymakam

  ,

  ilçe

  ,

  ülke

  ,

  eğitim

  ,

  ihale

  ,

  emniyet