Kurban Bayramı'na doğru

Kurban Bayramı'na doğru
Kurban Bayramı'na doğru
KASTAMONU (AA) - Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Şahin,...

KASTAMONU (AA) - Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. 

Şahin, mesajında, bayramların mutlulukların paylaşıldığı, birlik , beraberlik ve kardeşlik duygularının güçlendirildiği, dargınlıkların unutulduğu müstesna günlerden olduğunu belirtti.

Kurban Bayramı'nın karşılık beklemeden yapılan iyiliğin ve toplumsal yardımlaşmanın doruk noktası olduğuna işaret eden Şahin, "Aziz milletimizin, yüce dinimizle müşerref olduğu kutlu asırlardan bu yana inanç, ihlas, coşku ve heyecanla kutladığımız bir Kurban Bayramı'nı daha idrak ediyoruz. İçinde bulunduğumuz mübarek günlerin milli kardeşlik duygularımızı, dostluk ve dayanışma heyecanımızı artırmasını ümit ediyorum. Başta milletimizin birlik ve beraberliği, devletimizin bölünmez bütünlüğü, uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Hanönü Belediye Başkanı Uçar da bayram tatili için Hanönü'ye gelecek vatandaşlara trafiğe dikkat etmeleri uyarısında bulundu.

Yolların bazı kısımlarında yapım çalışmalarının olduğunu bildiren Uçar, yolculuk esnasında vatandaşların dikkatli olarak, kazasız şekilde baba ocağına gelmelerini istedi.