Milletvekili genel seçiminin ardından

Milletvekili genel seçiminin ardından
Milletvekili genel seçiminin ardından
- Kastamonu'da 25. Dönem milletvekilleri seçilen AK Partili Gülşen ve Çelik ile MHP'li Çınar'a mazbataları verildi

KASTAMONU (AA) - 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Kastamonu'dan milletvekili seçilen AK Partili Mustafa Gökhan Gülşen ve Metin Çelik ile MHP 'li Emin Çınar mazbatalarını aldı.

Kastamonu Adliyesi'ne gelen AK Parti Kastamonu milletvekilleri Gülşen ve Çelik ile MHP'den Çınar'a, İl Seçim Kurulu Başkanı Cumane Kar Uğurlu ve ilgili üyeler, mazbatalarını verdi.

AK Parti milletvekili Gülşen, törende yaptığı konuşmada, seçim sonucunda çıkan tablonun hayırlı olmasını diledi. Manevi ağırlığı çok büyük bir şehrin vekaletini almanın da kendileri için ağır bir yük olduğunu ifade eden Gülşen, "Bize güvenenlerden dua bekliyoruz. Allah bizi onlara karşı mahcup etmesin. Kastamonu'nun, Türkiye 'nin çok hizmete ve büyümeye ihtiyacı var. İnşallah önümüzdeki tablo bu büyüme ve gelişme için yeterli olur" dedi. 

Metin Çelik de kendilerinin ve diğer partilerin Türkiye'nin geleceğine emin adımlarla ilerlemesi için gerekli kararlılığı göstereceklerini vurgulayarak, "İlk kez meclise gidiyorum. İnşallah ilimizi, memleketimizi, sizleri en iyi şekilde temsil etmek için var gücümle çalışacağım. Önümüzdeki dönem hepimize hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

MHP Milletvekili Çınar da seçimlerde kendilerine teveccüh gösteren Kastamonu halkına teşekkür etti.