Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
KASTAMONU (AA) - Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimini değerlendirdi.Arslan, yaptığı açıklamada, 1 Kasım...

KASTAMONU (AA) - Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimini değerlendirdi.

Arslan, yaptığı açıklamada, 1 Kasım Pazar günü yapılan seçimlerde vatandaşın feraseti, memleket meselelerine duyarlılığının sandıklarda ön plana çıktığını söyledi.

AK Parti'nin ülke genelinde olduğu gibi Taşköprü ilçesinde de yüksek oy aldığını belirten Arslan, "Halkımız ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de yüksek bir oranda partimize oy vererek, Taşköprü'müze yapılan hizmetleri, yapılan idari yaklaşımları yakından takip etmiş ve değerlendirmiştir. Şu andan itibaren hemşehrilerimizden talep ettiğimiz 3 milletvekiline ve güçlü bir iktidara kavuşmuş durumdayız. Mücadelemiz bundan önce olduğu gibi bütün Taşköprü halkına hizmet etme yolunda olacaktır. Taşköprü'nün temel sorunları ile ilgili tespitlerimiz ve projelerimiz mevcuttur. Ve bundan sonraki süreç 2019 yılına kadar bu projeleri hayata geçirmeyle sürecektir. 1 Kasım Genel Seçimlerinin ilçemize, ilimize ve ülkemize Canab-ı Allah'tan hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Vatanımızın birlik, beraberlik ve bütünlüğünün daim olmasını diliyor, seçimlerde istikrar, huzur ve güveni tercih eden çok kıymetli halkımıza teşekkürü bir borç biliyor, göreve seçilen değerli milletvekillerimize, hükümetimize ve parlamentomuza da başarılar diliyorum" diye konuştu.