TOKİ Başkanı Turan hastane inşaatını inceledi

TOKİ Başkanı Turan hastane inşaatını inceledi
TOKİ Başkanı Turan hastane inşaatını inceledi
KASTAMONU (AA) - Toplu Konut idaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Kastamonu'da devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.Turan, gazetecilere...

KASTAMONU (AA) - Toplu Konut idaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Kastamonu'da devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Turan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kastamonu'daki en önemli şantiyelerinin, 400 yatak kapasiteli devlet hastanesi inşaatı olduğunu belirtti.

Kastamonu'daki hastanenin, TOKİ tarafından Türkiye 'de yapılan en büyük 15-20 hastaneden biri olduğunu ifade eden Turan, şöyle konuştu:

"Çok önemli bir proje , ilk betonomuzu geçen sene ekim ayında dökmüştük. 2016'nın yaz ayında da Kastamonu'da milletimizin hizmetine sunmuş olacağız. Burada emeği geçen tüm personele çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. TOKİ olarak, son 3 yılda 286 tane hastane ihale ettik. Sağlık, hizmetleri sosyal devlet ilkesinin ilk kuralıdır. Bizim sloganımız, 'Türkiye'nin geleceğini inşa ediyoruz'. Kastamonu'da bulunmaktan da ayrıca çok mutlu oldum."

Turan, daha sonra yetkililerden inşaatla ilgili bilgi aldı. 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Konut

  ,

  Proje

  ,

  sosyal

  ,

  ihale