Tosya Belediyesi asfalt çalışmaları

Tosya Belediyesi asfalt çalışmaları
Tosya Belediyesi asfalt çalışmaları
KASTAMONU (AA) - Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, ilçede bazı yolların sıcak asfaltla kaplama çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Şahin,...

KASTAMONU (AA) - Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, ilçede bazı yolların sıcak asfaltla kaplama çalışmalarının devam ettiğini söyledi. 

Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Beşevler Mahallesi, hükümet ve rıhtım boyu caddelerinin altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt ile kaplandığı belirtti. 

Toplam 250 ton sıcak asfalt kullanılarak yapılan üstyapı çalışmaları ile bölgedeki olumsuz ulaşım şartlarının giderildiği ifade eden Şahin, şöyle konuştu:

"Tosya'nın altyapı noktasında bir çok sorunu  giderildi. Ancak bu çalışmalar nedeniyle üstyapı da hasar gördü. Belediye ekipleri tarafından aralıksız devam eden çalışmalar ile mağduriyetlerin giderilmesi için gerekli gayret gösteriliyor. Özellikle son zamanlarda şehir içindeki ana arterler ve ara bağ yollarının asfaltla kaplanması noktasında çalışmalarımız yoğunlaştı. Önümüzdeki günlerde farklı bölgelerde alt yapı çalışmaları nedeniyle deforme olmuş yollar da da  yeniden asfalt kaplama ve yama çalışmaları yapılacak." 


  ETİKETLER:

  Hükümet

  ,

  Belediye

  ,

  Ulaşım

  ,

  sıcak