Tosya heyeti Ankara'da ziyaretlerde bulundu

Tosya heyeti Ankara'da ziyaretlerde bulundu
Tosya heyeti Ankara'da ziyaretlerde bulundu
KASTAMONU (AA) - Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır'ın başkanlığında oluşturulan heyetin Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.Kaymakam...

KASTAMONU (AA) ? Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır'ın başkanlığında oluşturulan heyetin Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

Kaymakam Cıbır, Belediye Başkanı Kazım Şahin, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ve beraberindekilerden oluşan heyet, TBMM'de AK Parti Kastamonu milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Heyet, daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nu da ziyaret ederek, açılacak Tosya Huzurevi ile ilgili bilgi sundu.

Ziyaretlerle ilgili gazetecilere açıklama yapan Başkan Şahin, Tosya Huzurevi'nin açılışına Bakan Ramazanoğlu'nu davet ettiklerini bildirdi. Yeni dönem meclisin ülke ve millet kaderinin odağında yer aldığını belirten Şahin, milletin kaderini belirleyecek birçok projeye imza atılacağına inandığını dile getirdi.

Şahin, Tosya heyeti olarak gerçekleştirdikleri ziyaretlerde kendilerine yakın ilgi gösteren Bakan Ramazanoğlu'na ve milletvekillerine Tosyalılar adına teşekkür etti.