Tosya'da öğrencilere kışlık yardımı

Tosya'da öğrencilere kışlık yardımı
Tosya'da öğrencilere kışlık yardımı
KASTAMONU (AA) - Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Ekşi, ihtiyaç sahibi öğrencilere 620 çift ayakkabı ile 320 kaban dağıtıldığını...

KASTAMONU (AA) ? Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Ekşi, ihtiyaç sahibi öğrencilere 620 çift ayakkabı ile 320 kaban dağıtıldığını bildirdi. 

Ekşi, gazetecilere yaptığı açıklamada, eğitimin ihmal edildiği hiçbir ülkede gelişmeden bahsedilemeyeceğini, o ülkelerin gelişme şansının da olmadığını söyledi.

Eğitimli bir toplumun beraberinde hem ekonomik refahı hem sosyal barışı hem de kültürel zenginliği getirdiğini anlatan Ekşi, "Çünkü gelişme, değişme, kalkınma ve ilerlemenin yegane yolu ve yöntemi iyi eğitilmiş insan gücünden geçmektedir. Aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımızı yarınlara en iyi donanımla hazırlamak, hepimizin en öncelikli görevleri arasında olmalıdır" dedi.

Ekşi, bu kapsamda  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Tosya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle ilçede eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere 620 çift  ayakkabı ile 320 kaban dağıtıldığını kaydetti. 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  tobb

  ,

  Ayakkabı

  ,

  sanayi

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal