Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü
KASTAMONU (AA) - Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) üyeleri, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla İl Emniyet...

KASTAMONU (AA) - Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) üyeleri, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

KGC Başkanı Erkan Yılmaz, yaptığı konuşmada, Türk Polis Teşkilatı'nın, görevini her zaman fedakarca yaptığını belirterek, toplumun güvenini ve takdirini kazandığını söyledi.

Polislerin, bu mutlu gününü paylaşmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu:

"Gücünü halktan ve kanunlardan alan polis teşkilatı 170 yıldır her türlü zorluğun ve olumsuzluğun üstesinden geliyor. Halkımızın can ve mal güvenliğini koruyan, suçluları bulup kanuna teslim eden polis teşkilatının fedakar mensuplarının polis haftasını tebrik ediyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, görev başındaki tüm emniyet teşkilatına ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum."

İl Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan da bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan basın çalışanlarına teşekkür etti.

Ziyaret, pasta kesilmesiyle sona erdi.