AA Bölge Müdürü Işık'tan Özhaseki'ye ziyaret

KAYSERİ (AA) - Anadolu Ajansı (AA) Kayseri Bölge Müdürü Tevfik Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi makamında ziyaret etti.Ajansın...

KAYSERİ (AA) - Anadolu Ajansı (AA) Kayseri Bölge Müdürü Tevfik Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi makamında ziyaret etti.

Ajansın çalışma prensibi hakkında bilgi veren Işık, yapılan düzenlemeyle bölge müdürlüğüne bağlı il sayısının 6'dan 12'ye yükseldiğini ve sorumlulukarının daha fazla arttığını söyledi.

Abonelerine hızlı ve doğru şekilde haber aktararak kamuoyunu bilgilendirmek için tüm ekiple seferber olduklarını belirten Işık, "Ajansın bölge müdürlükleri içerisinde gerek il sayısı gerekse coğrafi genişlik olarak en büyük bölge konumuna ulaştık. Sorumluluğumuzun bilincinde çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütüp abonelerimize hizmet veriyoruz. Bölgemizde yaşanan herhangi bir gelişmeyi en doğru şekilde aktarmaya gayret ediyoruz" şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Anadolu Ajansı'nın çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti.

Özhaseki, haberciliğin zor ve özveri isteyen bir iş olduğunu belirterek, Işık ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.