AK Parti Kırıkkale 5. Olağan Kongresi'ne doğru

AK Parti Kırıkkale 5. Olağan Kongresi'ne doğru
AK Parti Kırıkkale 5. Olağan Kongresi'ne doğru
KIRIKKALE (AA) - TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal, partisinin pazar günü yapacağı 5. Olağan İl Kongresi'ne Başbakan Yardımcısı...

KIRIKKALE (AA) - TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal, partisinin pazar günü yapacağı 5. Olağan İl Kongresi'ne Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın katılacağını söyledi.

Nöbetçi vekil uygulaması kapsamında geldiği partisinin il başkanlığında gazetecilere açıklamalarda bulunan Köksal, ilçe kongrelerinin ardından il kongrelerini de uyum ve huzur içerisinde bitirerek siyasi çalışmanın bir sayfasını kapatacaklarını ifade etti.

Haziran ayındaki genel seçimler için kongrelerin ardından hazırlıklara başlayacaklarının altını çizen Köksal, şunları söyledi:

"Durmak yok yola devam. AK Parti olarak bizler çalışmaya hazırız. Sık sık seçim geçiriyoruz. Tabi ki seçimlerde çalışmamızın karşılığını alıyoruz. Böylelikle başarıya da alışık oluyoruz. Her seçimde oyumuzu artırıyoruz inşallah bu seçimde de oylarımızı artırırız. Yarın ki kongremize de tüm Kırıkkaleli vatandaşlarımız bekliyoruz. Kongrenize Başbakan Yardımcımız Yalçın Akdoğan bey katılacak. Bizim kongremiz her şeyiyle muhteşem bir kongre olacak. Kongremizin sevincine de vatandaşların ortak olmasını isteriz."