Gençlik Merkezi kurs kayıtları başlıyor

Gençlik Merkezi kurs kayıtları başlıyor
Gençlik Merkezi kurs kayıtları başlıyor
KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Rifat Ünlü, Gençlik Merkezi'nde açılacak kurslara kayıtların yarın...

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Rifat Ünlü , Gençlik Merkezi'nde açılacak kurslara kayıtların yarın başlayacağını bildirdi.

Ünlü, yaptığı yazılı açıklamada, yeni dönem kurs kayıtlarının başladığını birbirinden farklı kursların açılacağını belirtti.

Gençlere yönelik ücretsiz kurslardan yüzlerce gencin faydalandığını vurgulayan Ünlü, şunları kaydetti:

"Bu yılki kursların kayıtları yarın başlayacak, 31 Ekim'de sona erecek. Dil, satranç, tiyatro, uluslararası çalışmalar,  eğitim , bilim ve teknoloji, yöresel halk dansları ve fotoğrafçılık kulüpleri gibi bir çok alanda kurs açacağız. Kurslara başvurmak isteyenler 0 318 224 50 52 telefon numarasından veya Kırıkkale Gençlik Merkezi'ne gelerek hem detaylı bilgi alabilir hem de başvurularını yapabilirler. Sivil toplum kuruluşlarıyla  birliği ile yıl boyunca, şiir dinletileri, kariyer günleri, doğa yürüyüşleri, yıl sonu programlarının yanı sıra çeşitli eğlence günlerinin ve gezilerin düzenleneceği gençlik merkezimiz, gençlerimizi beklemektedir."