Kaymakam Dağ, okulda inceleme yaptı

Kaymakam Dağ, okulda inceleme yaptı
Kaymakam Dağ, okulda inceleme yaptı
KIRIKKALE (AA) - Sulakyurt Kaymakamı Fikret Dağ, ilçedeki Çok Programlı Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.Derslikler, teknik laboratuvar, arşiv,...

KIRIKKALE (AA) - Sulakyurt Kaymakamı Fikret Dağ, ilçedeki Çok Programlı Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

Derslikler, teknik laboratuvar, arşiv, kütüphane ve diğer ortak kullanım alanlarında inceleme yapan Dağ, okulun genel durumu hakkında bilgi aldı.

Fikret Dağ, ziyaretin ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, eğitim öğretim yılının henüz ilk günleri olması nedeniyle derslerde başarılı olmak için düzenli ve planlı ders çalışılması gerektiğini söyledi.

Öğrencilerin derslerde öğretmenlerini dikkatlice dinlemeleri gerektiğinin altını çizen Dağ, onlar için çok güzel imkan hazırladıklarını vurguladı.

Bilişim ve doküman yönünden oldukça avantajlı olduklarını vurgulayan Dağ, "Sizlere sadece düzenli bir şekilde okula gelerek derslerinize çalışmanız kalıyor. Derslerinize hazırlıklı gelerek günlük olarak konu kaçırmadan çalışınız. Öğretmenleriniz ders ve diğer her konuda daima yanınızda. Bu imkanları iyi değerlendirerek ilerleyin ve önünüzdeki çeşitli sınavlarda güzel başarılar elde edin. Kitap okumayı da kitapla arkadaş olmayı da sakın ihmal etmeyin" diye konuştu.

Dağ, öğrencilere kalem hediye etti.


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  kitap

  ,

  Hediye

  ,

  eğitim

  ,

  ders

  ,

  İnceleme