Kırıkkale'de "Bürokratlarla Yürüyoruz" etkinliği

Kırıkkale'de "Bürokratlarla Yürüyoruz" etkinliği
Kırıkkale'de "Bürokratlarla Yürüyoruz" etkinliği
KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale'de "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından "Bürokratlarla...

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale'de " Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından "Bürokratlarla Yürüyoruz" etkinliği düzenlendi.

17 Ağustos Stadyumu'unda gerçekleştirilen programda konuşan Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, bakanlığın yürüyüşün ve hareketli yaşamın yerleşmesi için 2014 yılını "Hareketli Yaşam Yılı" ilan ettiğini hatırlatarak, bu yılın son "Bürokratlarla Yürüyoruz" etkinliğini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Tüm yurtta olduğu gibi 2014 yılı itibariyle kentte "Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında birçok etkinlikler düzenlediklerini belirten Güngüneş, "Kentteki etkinliklerimizi başarılı bir şekilde tamamladık. Sağlıklı yaşamı özendirmek ve sağlıklı yaşamı bir hayat tarzı olarak benimsetmek amacımız oldu. Yıl boyunca düzenlediğimiz etkinliklerimize destek veren ve görev alan herkese teşekkür ederim" dedi.

Yürüyüşe, Vali Ali Kolat, İl Jandarma Komutanı Albay Harun Karabulut, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Uzun, Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin ile çok sayıda kurum müdürü katıldı.