MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Kırıkkale'de

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Kırıkkale'de
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Kırıkkale'de
- Karakaya: "Tuzağa düşürülmeyen hiçbir değerimiz kalmadı. Bayrağımız, dilimiz, imanımız şirk tuzağına düşürüldü"

KIRIKKALE (AA) -  Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Tuzağa düşürülmeyen hiçbir değerimiz kalmadı. Bayrağımız, dilimiz, imanımız şirk tuzağına düşürüldü" dedi.

Bir kıraathanede düzenlenen Karakeçili İlçe Kongresine katılan Karakaya,  Türkiye 'de MHP'nin misyonuna ihtiyaç duyulduğunu belirterek, bu misyonun 2015 seçimlerinde iktidara geleceğini söyledi.

Türkiye diye bir şey kalmadığını ve değiştiğini savunan Karakaya, "Tuzaklar ülkesi yaptılar. İnsanımız, milletimiz, tüm değerlerimiz tuzağa düşürüldü. Millet bölünme tuzağına düşürüldü. Devlet çözüm tuzağına, egemenliğimiz silah bırakma tuzağına, ekonomimiz orta gelir tuzağına düşürüldü. Tuzağa düşürülmeyen hiçbir değerimiz kalmadı. Bayrağımız, dilimiz, imanımız şirk tuzağına düşürüldü. Tüm bu tuzaklardan çıkmamız lazım. Ülke ciddi bir tuzak içerisinde" dedi.

Karakaya, Karakeçili'de birinci parti oldukları takdirde, Türkiye'de de iktidara geleceklerini öne sürdü.

Seçime tek liste olarak giren Bekir Bal, ilçe başkanlığına seçildi.

Karakaya, kongrenin ardından beraberindeki Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Halil Öztürk ve Selçuk Coşkun, İl Başkanı Seyit Ahmet Göçer ile Karakeçili Yörükler Türkmenler Kültür Derneğini ziyaret etti.